Вишукана гостинність 
Контакти

Україна, Львів – Малехів,
вул. Київська, 6

тел.: +38 _(032) 224-54-21
факс: +38 _(032) 224-57-14
моб.: +38 _(093) 387-08-08
моб.: +38 _(096) 762-10-39
моб.: +38 _(095) 105-24-62

e-mail: reception@status.lviv.ua

N 49.8811111°  E 24.0722217°

Про готель

Розташування

Наш готель розташований 0,5 км від міста Львова, на магістралі Київ-Чоп, с. Малехів, вул. Київська, 6. Відстань до аеропорту — 10,8 км.Вирушаючи з вул. Любінської поверніть праворуч на вул. Антоновича, ліворуч на О. Невського, праворуч на вул. Городоцьку, через площу Торгову повертайте ліворуч на Б. Хмельницького і прямуйте у напрямку виїзду з міста, в с. Малехів. Відстань до головного залізничного вокзалу — 8,7 кмВирушивши по вул. Чернівецькій поверніть ліворуч на вул. Городоцьку, біля Оперного Театру поверніть ліворуч на проспект В. Чорновола, продовжуйте рух до кільця, де поверніть праворуч на вул. Липинського, на кільці поверніть ліворуч на вул. Б.Хмельницького, продовжуйте рухатись за місто, в с. Малехів. Відстань до головного автовокзалу — 13 кмПрямуючи з автовокзалу, рухайтесь по вул. Стрийській до вул. І. Франка, поверніть праворуч на вул. М. Кривоноса і прямуйте по вул. Опришківській до правого повороту на вул. Б. Хмельницького, прямуйте по вул. Б.Хмельницького у напрямку виїзду з міста, в с. Малехів Відстань до центру міста — 7 кмПрямуючи з центра міста, вирушайте на проспект В. Чорновола, продовжуйте рух до кільця, де поверніть праворуч на вул. Липинського, на кільці поверніть ліворуч на вул. Б.Хмельницького, продовжуйте рухатись за місто, в с. Малехів.  
Детальніше...

Додаткові послуги

Безкоштовні: Надання вичерпної інформації пов’язаної з проживанням; Надання інформації про місцевий туризм і транспортне сполучення; Ранковий дзвінок; Зберігання грошей та коштовних речей у сейфі готелю; Зберігання багажу; Паркування під охороною та відео наглядом; Виклик таксі.   За додаткову оплату: Позачергова заміна постільної білизни; Доставка речей до пральні/хімчистки; Транспортне обслуговування (Трансфер); Екскурсії по Львову і визначних місцях Львівщини; Зубна щітка; Зубна паста; Станок для гоління; Піна для гоління; Губка для взуття; Валик для чищення одягу; Тапочки; Користування халатом.
Детальніше...

Про готель

Нам вдалося створити виняткову атмосферу, неповторний клімат для Вашого відпочинку під опікою професійного та гостинного персоналу.  Інтер'єр та характер готелю відрізняє нас від інших і назавжди залишається у пам'яті гостей. Ми доклали багато зусиль для забезпечення комфорту та затишку нашим гостям.  Кожен номер має свій неповторний характер, підкреслений індивідуальним дизайном Наше вдале розташування, 0,5 км від міста Львова, на магістралі Київ-Чоп дає Вам можливість швидко та безперешкодно потрапити до нас, та повечерявши, набиратись сил на наступний день.
Детальніше...